Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sportski forum

Sport, sport i ništa osim sporta
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Mali obiteljski problemi :)

Go down 
+2
Samantha
Barhan
6 posters
Autor/icaPoruka
Barhan
Rekreativac
Barhan


Broj postova : 36
Registration date : 05.03.2009

Mali obiteljski problemi   :) Empty
PostajNaslov: Mali obiteljski problemi :)   Mali obiteljski problemi   :) Emptyned oľu 15, 2009 1:43 am

Neiscrpna priča na tu temu... svakodnevni problemi i zanimljivi događaji- podjelite ih sa svima...

Evo jedan moj kad mi je punica rekla (s obzirom da joj uvijek idem u dučan) da šta će ona kad mene ne bude :lol!:
A moja žena i moja mama, e to je tek za smijanje, al to nije za ovaj pdf već za viceve :lol!:
[Vrh] Go down
Samantha
Administrator
Samantha


Broj postova : 30
Registration date : 07.03.2009

Mali obiteljski problemi   :) Empty
PostajNaslov: Re: Mali obiteljski problemi :)   Mali obiteljski problemi   :) Emptyned oľu 15, 2009 4:06 am

haha, dobar si... srećom još nisam udana...
[Vrh] Go down
Miss. Tissa
Rekreativac
Miss. Tissa


Broj postova : 18
Registration date : 15.03.2009

Mali obiteljski problemi   :) Empty
PostajNaslov: Re: Mali obiteljski problemi :)   Mali obiteljski problemi   :) Emptyned oľu 15, 2009 12:23 pm

:D hehe ni ja nemam tih problema, al ima moja sestra. nikako na zelenu granu sa svekrvom
[Vrh] Go down
Herp
Rekreativac
Herp


Broj postova : 29
Registration date : 07.03.2009

Mali obiteljski problemi   :) Empty
PostajNaslov: Re: Mali obiteljski problemi :)   Mali obiteljski problemi   :) Emptyned oľu 15, 2009 2:48 pm

Barhan je napisao/la:
Neiscrpna priča na tu temu... svakodnevni problemi i zanimljivi događaji- podjelite ih sa svima...

Evo jedan moj kad mi je punica rekla (s obzirom da joj uvijek idem u dučan) da šta će ona kad mene ne bude :lol!:
A moja žena i moja mama, e to je tek za smijanje, al to nije za ovaj pdf već za viceve :lol!:

Slatke muke Sleep
[Vrh] Go down
Bell
Rekreativac
Bell


Broj postova : 46
Registration date : 07.03.2009

Mali obiteljski problemi   :) Empty
PostajNaslov: Re: Mali obiteljski problemi :)   Mali obiteljski problemi   :) Emptyned oľu 15, 2009 4:12 pm

Barhan je napisao/la:
Neiscrpna priča na tu temu... svakodnevni problemi i zanimljivi događaji- podjelite ih sa svima...

Evo jedan moj kad mi je punica rekla (s obzirom da joj uvijek idem u dučan) da šta će ona kad mene ne bude :lol!:
A moja žena i moja mama, e to je tek za smijanje, al to nije za ovaj pdf već za viceve :lol!:

Haha Barhan dobar si mi... ovu temu je trebalo pokrenut :lol!:
[Vrh] Go down
Mirell
Rekreativac
Mirell


Broj postova : 19
Registration date : 15.03.2009

Mali obiteljski problemi   :) Empty
PostajNaslov: Re: Mali obiteljski problemi :)   Mali obiteljski problemi   :) Emptypon oľu 16, 2009 12:25 am

nemojte se zezat. to su opasni problemi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mali obiteljski problemi   :) Empty
PostajNaslov: Re: Mali obiteljski problemi :)   Mali obiteljski problemi   :) Empty

[Vrh] Go down
 
Mali obiteljski problemi :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pravila podforuma "Mali oglasi"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sportski forum :: Razno :: Arhiva-
Forum(o)Bir: