Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sportski forum

Sport, sport i ništa osim sporta
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ekonomska kriza... kako se izvući

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gago
Sportski amater
Gago


Broj postova : 50
Registration date : 26.02.2009

Ekonomska kriza... kako se izvući Empty
PostajNaslov: Ekonomska kriza... kako se izvući   Ekonomska kriza... kako se izvući Emptyned oľu 15, 2009 6:56 pm

Svakodnevno vidimo u svim mogucim vrstama informiranja barem po jedan clanak u kojemu se govori o famoznoj ekonomskoj krizi koja je globalnih razmjera. Spominju se otpustanja, smanjenja proizvodnje, propast, mjere protiv krize......
Isto tako koliko ljudi toliko i čudi, pa i videnja stvari su šarolika. Za svaki problem svi imaju različita mišljenja, a ima ih dosta. Podrzavam raznovrsnost misljenja, ali isto nece nas sva dovesti do rjesenja, neka hoce - vrijeme ce pokazati. Netko ce dobiti nobelovu. Zaintrigiralo me i to da se vrlo malo govori o tome sto je pokrenulo ovu krizu. Za neke su krivi halapljivi bankari, za neke nuravnotezenost svijeta, za neke oni sami, ......(vjerojatno svi). Uglavnom siguran sam da je to tema koja ce se sigurno jos neko vrijeme zadrzati.
Buduci da je ovo opsezna tema, a sto je jos gore utice na sviju htjeli mi to ili ne, pozeljno je da svatko ostavi svoje misljenje o onome sto je bilo/je/biti ce vezano uz ekonomsku krizu. Ovo je mjesto sazimanja misljenja i konstruiranja vlastitih stavova dok kriza traje.
Lako je biti general nakon bitke, treba je izvojevati, uzivajte! Na kraju se mozda i nesto pametnog izvuce!
[Vrh] Go down
Force
Rekreativac
Force


Broj postova : 33
Registration date : 26.02.2009

Ekonomska kriza... kako se izvući Empty
PostajNaslov: Re: Ekonomska kriza... kako se izvući   Ekonomska kriza... kako se izvući Emptyned oľu 15, 2009 7:05 pm

E pa treba malo štedit i još malo štedit.
[Vrh] Go down
Wagner
Rekreativac
Wagner


Broj postova : 25
Registration date : 15.03.2009

Ekonomska kriza... kako se izvući Empty
PostajNaslov: Re: Ekonomska kriza... kako se izvući   Ekonomska kriza... kako se izvući Emptyned oľu 15, 2009 10:23 pm

Ja zasad ne osjetim nikakve posljedice ekonomske krize, pa zasad ne razmišljam
o tome. Sleep
[Vrh] Go down
Bell
Rekreativac
Bell


Broj postova : 46
Registration date : 07.03.2009

Ekonomska kriza... kako se izvući Empty
PostajNaslov: Re: Ekonomska kriza... kako se izvući   Ekonomska kriza... kako se izvući Emptyuto oľu 17, 2009 12:09 pm

Wagner je napisao/la:
Ja zasad ne osjetim nikakve posljedice ekonomske krize, pa zasad ne razmišljam
o tome. Sleep

tako je hail
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ekonomska kriza... kako se izvući Empty
PostajNaslov: Re: Ekonomska kriza... kako se izvući   Ekonomska kriza... kako se izvući Empty

[Vrh] Go down
 
Ekonomska kriza... kako se izvući
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tutorijal- kako sve i svašta
» Kako zadržati onu zaljubljenost
» Kako povećati brzinu µTorrenta za 80%!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sportski forum :: Razno :: Arhiva-
Forum(o)Bir: