Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sportski forum

Sport, sport i ništa osim sporta
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici

Go down 
+2
Gago
Mirell
6 posters
Autor/icaPoruka
Mirell
Rekreativac
Mirell


Broj postova : 19
Registration date : 15.03.2009

Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Empty
PostajNaslov: Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici   Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Emptyned oľu 15, 2009 6:46 pm

Mene najviše nervira kad mu npr 1000 puta moram reč da nešto napravi i on na kraju to opet ne napravi
[Vrh] Go down
Gago
Sportski amater
Gago


Broj postova : 50
Registration date : 26.02.2009

Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici   Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Emptyned oľu 15, 2009 6:52 pm

Mene recimo užasno nervira kad joj treba 5 sati da se spremi i ono staln "gdje mi je..." roll
[Vrh] Go down
Force
Rekreativac
Force


Broj postova : 33
Registration date : 26.02.2009

Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici   Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Emptyned oľu 15, 2009 7:04 pm

Gago je napisao/la:
Mene recimo užasno nervira kad joj treba 5 sati da se spremi i ono staln "gdje mi je..." roll

E baš to i ono kad te trka laktom u dučanu- šuti, šuti :lol!:
[Vrh] Go down
Wagner
Rekreativac
Wagner


Broj postova : 25
Registration date : 15.03.2009

Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici   Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Emptyned oľu 15, 2009 10:24 pm

Gago je napisao/la:
Mene recimo užasno nervira kad joj treba 5 sati da se spremi i ono staln "gdje mi je..." roll
E ovo mi je dobro... ono stji pred ogledalom 2 sata roll
[Vrh] Go down
Barhan
Rekreativac
Barhan


Broj postova : 36
Registration date : 05.03.2009

Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici   Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Emptypon oľu 16, 2009 11:00 am

Mirell je napisao/la:
Mene najviše nervira kad mu npr 1000 puta moram reč da nešto napravi i on na kraju to opet ne napravi

A mogla si to napravit i sama roll
[Vrh] Go down
Simba- ST
Rekreativac
Simba- ST


Broj postova : 10
Registration date : 21.03.2009
Age : 53

Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici   Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Emptysub oľu 21, 2009 1:57 am

Barhan je napisao/la:
Mirell je napisao/la:
Mene najviše nervira kad mu npr 1000 puta moram reč da nešto napravi i on na kraju to opet ne napravi

A mogla si to napravit i sama roll

da raspa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici   Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici Empty

[Vrh] Go down
 
Što vas najviše smeta na vašem partneru/partnerici
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koja vas je momčad najviše razočarala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sportski forum :: Razno :: Arhiva-
Forum(o)Bir: